Můj příběh – i kurzy šití Liberec

Můj příběh – Ivana Horáčková

Ivana Horáčková

Všecho to začalo na základní škole před mnoha lety, kdy módní konfekce neexistovala a do cesty se mi připletly zbytky barevných bavlněných úpletů určených na čištění strojů.
Moje fantazie začala pracovat, vše podpořila skvělá babička, která vystála mnohahodinovou frontu na můj první vysněný šicí stroj.
A vše mohlo začít. První modely triček neuměle ušité na klasickém šicím stroji, odhodlání, odborné zkušenosti na oděvní průmyslovce, první modely, první zakázky, první odborně ušité halenky, sukně, saka...
Šití mne provázelo i na vysoké škole, no a vlastně to byl i můj první přivýdělek při nástupu do prvního řádného zaměstnání po studiu. Od oděvního průmyslu jsem sice zběhla do korporátu, ale celoživotní vášeň pro látky, šití, přešívání a tvoření nezmizela. Určitě by o tom mohly dlouze vyprávět děti, které usínaly při zvuku šicého stroje a šití jídelních ubrusů, polštářů, zástěr a jiných výrobků na vánoční trhy. Na oplátku měly originální oblečení od maminky a vždy perfektní modely na maškarní plesy. To vše už bylo dávno.
Po tvoření a šití se mi stýská a proto jsem se rozhodla začít předávat své dlouholeté zkušenosti a začít pořádat kurzy šití. Šití je totiž moje hobby, vášeň a živolní styl.
Co říkáte na propojení kurzu šití s relaxem na horách, saunou, jógou, vycházkou v přírodě? Pro můj kurz potřebujete jenom chuť naučit se něco nového, stroje a látky budou k dispozici. Těším se na vás
Ivana